Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Kontynuacja przeglądania strony, jest jednoznaczna z akceptacją ich wykorzystania. Możesz zmienić ustawienia lub uzyskać więcej informacji tutaj.


Witam na naszej stronie Sespanol i zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą kursów języka hiszpańskiego w Hiszpanii.

O nas

Sespanol jest agencją językową, promującą kursy hiszpańskiego w Hiszpanii. Obecnie współpracujemy z czterema szkołami, profesjonalnie zajmującymi się nauczaniem języka hiszpańskiego dla obcokrajowców, usytuowanymi w Sewilli, Walencji, Barcelonie i San Sebastian. Każde z tych miast różni się krajobrazem, lokalnymi zwyczajami oraz kuchnią, co pozwala za każdym razem odkryć nowe atrybuty bogatej kultury hiszpańskiej.

Idea zrodziła się z osobistego doświadczenia nabytego w jednej z obecnie współpracujących z nami szkół. Odbycie jednego z kursów intensywnych języka hiszpańskiego, pomogło mi w okresie 3 miesięcy nabyć umiejętność bezproblemowego porozumiewania się tym językiem. Było to dla mnie zupełnie nowe doświadczenie z tego rodzaju nauką języka. Efekty i wspaniale spędzony na kursie czas, natchneły mnie do promocji tego typu nauki języka. Obecnie zamieszkuje ten przepełniony słońcem i życiem kraj, wciąż poznając jego walory oraz zachęcam do tego niezapomnianego doświadczenia z językiem hiszpańskim.

Misja

Naszą misją jest oferowanie usług na najwyższym poziomie ku zadowoleniu naszych klientów. Celem jest udostępnienie opcji skutecznej nauki języka hiszpańskiego w jego naturalnym środowisku czyli w Hiszpanii. Opcja ta jest nie tylko skuteczniejsza, ale powoduje również, że przygoda z obcym językiem staje się niezapomnianym przeżyciem.

Ciągle się rozwijamy i wdrażamy najlepsze rozwiązania.

Atrybuty naszej oferty

  • Oferta obejmuje dużą różnorodność kursów i poziomów, podzielonych według kategorii co ułatwia dobrać odpowiedni do indiwidualnych potrzeb kurs hiszpańskiego.
  • Nauka hiszpańskiego w małych, międzynarodowych grupach co ułatwia szybszy progres.
  • Prowadzone zajęcia, są wyłącznie w języku hiszpańskim.Profesorowie używają gestów i innych technik ułatwiających zrozumienie. Spontaniczna komunikacja zachęca do porozumiewania się językiem hiszpańskim od pierwszego dnia bez względu na poziom.
  • Profesorowie są tzw.“native speakerami”, posiadają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w nauczaniu języka hiszpańskiego jako języka obcego.
  • Bogaty program pozalekcyjny jest doskonałym uzupełnieniem zajęć i pozwala lepiej utrwalić zdobytą wiedzę. To także świetna okazja, by poznać bliżej Hiszpanię, jej mieszkańców, tradycje i życie codzienne.
  • Wszystkie szkoły są akredytowane przez odpowiednie w Hiszpanii instytucje.
  • Większość kursów zaczyna się w każdy poniedziałek roku, długość dowolna, dostępne na wszystkich poziomach zaawansowania, dla osób w każdym wieku.


W razie jakichkolwiek pytań lub niejasności dotyczących naszej oferty, sugerujemy kontakt z nami poprzez formularz kontaktowy lub wysyłając wiadomość e-mail na info@sespanol.com.


Dziękuje za zaufanie,

Przemysław Klimczak
Dyrektor Sespanol

Tylko tutaj poznasz naprawdę język hiszpański, jego walory i praktyczne zastosowanie.

Wyjeżdżając do Hiszpanii  w celu nauki języka hiszpańskiego, gwarantujemy sobie szybszy progres. Bezpośredni kontakt z językiem w jego ojczystym środowisku powoduje łatwiejsze jego przyswajanie. Otaczający nas język obcy i brak sytuacji do posługiwania się językiem ojczystym mobilizuje do nauki i praktyki w napotykających nas na co dzień sytuacjach. Co ważne, nauka hiszpańskiego w Hiszpanii pozwala nabyć poprawny akcent. Pobyt w Hiszpanii to także możliwość poznania z bliska jej kultury, zwyczajów i specyficznej kuchni. Program pozalekcyjny będący integralną częścią kursu ułatwia tą możliwość. Przebywanie w gronie uczestników kursu z różnych krajów, to także okazja do wzbogacenia swoich informacji o świecie i zawarcia ciekawych znajomości. Uczestnicząc w przygodzie z edukacją w Hiszpanii, zyskujesz szybszy postęp w nauce języka hiszpańskiego, nowe znajomości i wspaniale spędzony czas.

Jak to działa?

WYBÓR

Jeżeli jesteś zdecydowany/a rozpocząć swoją przygodę z nauką hiszpańskiego w Hiszpanii, musisz tylko wybrać na naszej stronie www.sespanol.pl kurs, który najlepiej pasuje do twoich potrzeb.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wypełnij nasz formularz zgłoszeniowy i prześlij go nam.

POTWIERDZENIE

Po otrzymaniu twojego formularza, SESPANOL skontaktuje się z tobą jak najszybciej, aby potwierdzić dyspozycyjność oraz kosztorys wybranych usług.

PŁATNOŚĆ

Po potwierdzeniu przez SESPANOL dyspozycyjności wybranych usług, należy dokonać wpłaty depozytu w wysokości 200 € (wysyłając kopię przelewu na nasz email: booking@sespanol.com ), który zostanie odliczony od kwoty całkowitej wybranych usług lub kwotę całkowitą (więcej informacji w regulaminie).

REZERWACJA

Po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty depozytu lub kwoty całkowitej, dokonuje się rezerwacji wybranych usług. W następnej kolejności, drogą mailową SESPANOL wysyła potwierdzenie rezerwacji, wyliczenie wszystkich kosztów zamawianych usłg oraz szczegółowe informacje.

INFORMACJA

W razie jakichkolwiek niejasności prosimy o kontakt na info@sespanol.com